Návrhy a realizace kanceláří


Dobře víme, že výběr nábytku není mnohdy snadná záležitost. Proto můžete veškeré starosti přenechat nám. Zajistíme pro vás vše od návrhu prostorového uspořádání pracovišť, až po konečné doladění drobných detailů. Protože i na maličkostech záleží. Můžete od nás očekávat kompletní servis. V naší nabídce najdete velmi kvalitní nábytek MARTEX a židle značky SITLAND. Návrhy interiérů děláme už dlouho a máme s tím bohaté zkušenosti.

Návrhy interiérů kanceláří ve 3D

Vizualizace kanceláře - nábytek HAN

Manažerská kancelář s velkým jednacím stolem vybavená nábytkem HAN

Chcete si svou kancelář nebo domácí pracovnu prohlédnout ještě dřív, než si u nás objednáte nábytek? Pak vězte, že u nás je to možné. Díky 3D vizualizaci s věrnými modely stolů a židlí včetně veškerých detailů, se můžete pokochat a také případně změnit názor na to, jaký nábytek jste si vybrali. Není nad to, si vše pořádně prohlédnout v reálné podobě a doladit vše do nejmenšího detailu. 3D návrhy interiéru kanceláří vám umožní snadněji se rozhodnout a vybrat to, co se vám skutečně líbí.
Zpracování vizualizací si u nás můžete objednat jako samostatnou službu. Uděláme vám návrh interiéru v jakékoliv místnosti. Cena se odvíjí od složitosti vizualizace a také kvalitě dodaných podkladů. Jsme schopni zvládnout návrhy a realizaci od jedné kanceláře až po několikapatrovou budovu.

Kromě samotných návrhů interiérů dodáváme klientům také vzorky. Stačí, když si vytypují židle a pokud se rozhodnou pro jeden model, tak jej objednáme nezávazně a oni si ji mohou vyzkoušet, půjčit třeba i na týden. Tuto službu naši zákazníci velmi vítají a usnadňuje jim to rozhodnutí.

Realizace interiérů kanceláři nejen v Praze

Nezaměřujeme se pouze na Prahu, ale také na další vybraná města v České republice. I když návrhy interiérů v Praze v naší nabídce dominují, protože v hlavním městě máme jednoznačně nejvíce zakázek.
Nejprve vám připravíme návrh, poté analyzujeme vaše požadavky a vytvoříme vám návrh. Na přání klienta můžeme nabídnout také již zmíněnou 3D vizualizaci. Součástí našich služeb je doprava a odborná montáž nábytku.
Pokud potřebujete návrhy a realizace interiérů na míru, pak se na nás můžete s důvěrou obrátit. Spolehnout se můžete vždy na osobní přístup a solidní jednání.

 
Vizualizace kanceláře - luxusní nábytek Kyo

Luxusní kancelář se stoly KYO s povrchovou úpravou dýha / lak

Jednac stůl Han - vizualizace

Jednací stůl HAN o rozměrech 300×120 cm s centrálním kabelovým žlabem