Nové kancelářské židle Sitland 2017


Moderní křesla a pohovky skvěle doplňuje originální kolekce konferenčních stolků

multifunkční křesla Cell72

Italský výrobce Sitland trvale rozšířuje svou nabídku, v letošním roce přibyly kromě několika nových židlí moderní multifunkční pohovky Cell a také zajímavé konferenční stolky.

Posaďte se a nabijte si telefon

Při vývoji nového nábytku je věnována pozornost nejen pohodlnému sezení a designu, ale i moderní technice, která potřebuje občas načerpat energii. Pohovky z kolekce Cell tak mohou být vybaveny přípojným místem s USB konektorem či zásuvkou 230V. Pro náročné je zde možnost zabudované repro soustavy s Bluetooth připojením.

Výšku i náklon stolu si nastavte podle aktuální potřeby

Dalším příkladem moderního nábytku jsou stoly Use Me, u nichž lze nastavit výšku i sklon stolové desky, přičemž po naklopení se z desky automaticky vysune nenápadná zarážka, která bezpečně udrží tablet či telefon na místě. Kruhové i čtvercové desky a podnož s kluzáky či kolečky dovolují naprosto univerzální použití.

Kancelářské křeslo Grace - kůže ve stylu VintageJednací a konferenční stolky Tov, Tab a Fil výborně doplňují kolekci sedacího nábytku. Jsou dodávány v několika velikostech i výškách, takže své uplatnění najdou nejen v kanceláři, ale i ve vstupní hale nebo čekárně.

Židlím dodejte originální vzhled

Rozšířena byla taktéž nabídka potahových materiálů, zajímavé jsou například potahové materiály, resp. kůže s „Vintage“ vzhledem, jenž dodá sedacímu nábytku specifický originální vzhled.

 

Fotogalerie

Ke stažení

Katalog SITLAND – novinky 2017