Pigreco


Stoly a stolové sestavy s propracovaným systémem elektrifikace vhodné do moderní kanceláře

Pigreco je nejnovější řada nábytku v portfóliu značky Martex a k jejím hlavním rysům patří svěží čistý design, velká variabilita a dokonalá připravenost na připojení moderní techniky. Výrazným prvkem, který nábytku dodává charakteristický vzhled, jsou nohy vykloněné úhlopříčně směrem ven.

Ze standardních prvků je možné vytvářet jak samostatná pracoviště, tak i velké stolové sestavy pro více pracovníků nebo velké jednací stoly. Konstrukce stolových sestav je velmi dobře promyšlena a využívá pouze nezbytné množství nohou. Důraz je kladen jednak na dostatečnou pevnost a tuhost, ale současně i na maximální uvolnění prostoru po obvodu stolu, aby měli uživatelé větší volnost pohybu.

Barevná škála a povrchové úpravy

Ani řada Pigreco nezůstává pozadu za ostatními a nabízí celou řadu povrchových úprav i barev. Základní povrchovou úpravu stolových desek o síle 30 mm přestavuje melamin v barvách bílá, silikonová šedá, jilm, ořech nebo moderní kombinace bílá+hrany jilm. Další možností je matný polyuretanový lak, dodávaný ve 26 barvách. Kovové nohy opatřené práškovou barvou mohou být bílé nebo tmavě šedé „Titanio“, ale dodávají se i lakované v 6 barvách. Korpusy skříněk jsou vyrobeny z desek tl. 18 mm s ABS hranou, barva bílá nebo šedá Titanio.

Workspaces - vzorník povrchových úprav

Workspaces – vzorník barev a povrchových úprav

 

Kancelářské stoly Pigreco – fotogalerie

Ke stažení