Nucleo


Moderní nábytek pro kancelář 21. století

Kancelářský nábytek Nucleo 01

Pojetí kancelářských prostor prošlo v posledních letech hlubokými změnami a s tím souvisí i odlišné požadavky na vzhled a vlastnosti kancelářského nábytku. Nevytváří se již mnoho samostatných kanceláří či oddělených pracovních buněk a k nim jedna či dvě jednací místnosti, ale upřednostňován je variabilní prstor, kde spolu mohou lidé komunikovat, vyměňovat si nápady, volně se pohybovat ale také pracovat v úplném soukromí.

Z tohoto nového konceptu vznikla kolekce Nucleo – moderní kancelářský nábytek vhodný do pracovních i společných prostor, jednacích místností, odpočinkových zón, vstupních hal a čekáren. Nucleo představuje kompletní řešení pro administrativní a kancelářské interiéry s použitím variabilního, modulárního, hluk pohlcujícího nábytku, jehož provedení a povrchové úpravy lze přizpůsobit potřebám a požadavkům klienta.

Prvky Nucleo

výšky panelů Nucleo

Výšky panelů Nucleo

Základním prvkem řady Nucleo jsou akustické panely (zástěny) různých tvarů a rozměrů, které v prostoru vytvářejí samostatné buňky. Jejich vnitřní prostor je od okolí oddělen opticky i akusticky a poskytuje dostatek soukromí. Stěny mají výšku 1.350 mm nebo 1.750 mm.

Buňky mohou sloužit jako příležitostné pracovní místo nebo jako jednací prostor až pro 10 lidí. Vybavení a vnitřní uspořádání buňky závisí na tom, k jakému účelu bude používána. Pracovní buňky mohou mít jedno nebo dvě pracovní místa a stůl se standardní výškou 750 mm ukotvený do stěny. Jednací buňky nabízejí různá řešení s vysokým i nízkým stolem umístěným uprostřed. Pohodlné sezení zajišťují čalouněné lavice, případně židle či barové stoličky. Samozřejmostí je připravenost na vedení kabelů, resp. zasíťování stolů a možnost vybavit je kabelovými průchodkami.

Přehled prvků kancelářského nábytku Nucleo

Hlavní prvky nábytku Nucleo

Speciálně pro kolekci Nucleo byl navržen i sedací nábytek. Jedná se o křesla, pohovky, modulární lavice (taburety), klasické i barové židle. K dalším prvkům patří stoly a konferenční stolky, kuchyňský kout či servírovací pult, mobilní dělicí přepážky, atd.

 

Kancelářský nábytek NUCLEO – fotogalerie

Ke stažení