Agile


Subtilní kancelářské stoly s pracovní deskou o síle 14 mm nebo 30 mm

Stoly Agile jsou vhodné do samostatných kanceláří i open-space, dokonale připravené pro vedení kabelů a zasíťování pracovišť. Subtilní stolové nohy o průřezu 30×30 mm a jednoduché geometrické linie dodávají pocit lehkosti a vzdušnosti.

Řada AGILE zahrnuje manažerské stoly, spojené stoly s více pracovními místy (tzv. bench) a samozřejmě stoly jednací. Z hlediska konstrukce a celkového designu tyto kancelářské stoly charakterizují jednoduché geometrické linie a možnost zvolit si pracovní desku o síle 14 nebo 30 mm. Desky jsou dodávnány v provedení melamin, dýha nebo matný lak, kovová podnož nabízí v základním provedení bílou a černou barvu, za příplatek pak navíc několik odstínů matného laku. Volitelná výbava zahrnuje různé typy kontejnerů a skříní, dělicí panely standardní i akustické, kompletní přípravu pro zasíťování pracovišť či další praktické a funkční doplňky jako je uzamykatelná zásuvka pod pracovní desku, držák monitoru apod.

Stoly Agile lze připojit k modulárním skříním VERTEBRA, což je systém vhodný pro realizaci více pracovních míst. Kromě toho, že supluje na jedné straně nohy stolu, poskytuje Vertebra úložný prostor pro každé pracovní místo a maximálně praktické řešení pro rozvedení kabelů a zasíťování stolů.

 

Technická specifikace

Stolové desky tloušťka 14 nebo 30 mm, pro bench pracoviště dostupné též s výřezy pro kabely
Povrchy desek tl. 14 mm: melamin, dýha ořech nebo Zebrano, cement, matný lak
tl. 30 mm: melamin, matný lak
Nohy kovové, průřez 30×30 mm
povrchová úprava prášková barva bílá nebo černá, matný lak 6 odstínů
Výška 750 mm
Vedení kabelů různé varianty vhodné pro pracovní nebo jednací stoly, kabelové průchodky, výklopy v celé délce stolu, výřezy, kovové kabelové žlaby pro umístění přípojných bodů (el. zásuvky 230V, LAN, USB, HDMI, atd.)
 

Kancelářské stoly AGILE – fotogalerie

 

Ke stažení