Ola

Designové kancelářské stoly s oblými liniemi oceněné Red Dot Award

Kancelářské stoly OLA

Manažerské stoly do prostorné reprezentativní kanceláře

Ola je dílem renomovaného designéra Mario Mazzera a je charakterizována svým symbolickým obsahem: eliptická noha obklopuje a chrání prostor těch, kteří za stolem sedí, vyjadřuje dynamiku a sílu, ale současně i lehkost.

Pracovní deska, která je také zaoblená, vystupuje směrem k příchozím návštěvníkům a vymezuje prostor a postavení. Design stolu je propracovaný tak, aby jej bylo možné použít v jakémkoliv prostoru. Pro použití v kanceláři je stůl vybaven promyšleným systémem vedení kabeláže, v domácí pracovně pak zaoblený stůl působí pohostinně a dodává interiéru nezaměnitelný styl.

Noha je vyrobena z moderního odolného materiálu Crystalplant® (umělý kámen) a může být bez povrchové úpravy nebo lakovaná. Desky se dodávají v několika odlišných provedeních – jádro z MDF s dýhovaným nebo lakovaným povrchem nebo deska z temperovaného lakovaného skla, případně z čirého skla s barevným sítotiskem. Pro nejnáročnější je dostupná také stolová deska čalouněná kvalitní Italskou kůží.

logo reddot design awardRozměry pracovních stolů jsou 2×1,2 m, resp. 2,2×1,2 m. Velký jednací stůl je sestaven ze dvou částí a má průměr 2,4 m, malé jednací stoly jsou nabízeny ve dvou velikostech o průměru desky 1,6 a 1,8 m.

Prestižní ocenění za design

Tento elegantní kancelářský stůl získal dvě prestižní ocenění: v roce 2009 ocenění Good Design Award v kategorii „nábytek“ a v roce 2010 ocenění Red Dot Design Award v kategorii Produktový design.

 

Fotogalerie OLA – kolekce 2016

Ke stažení

[wpdm_file id=2]