Kyo


Luxusní manažerský nábytek s rovnými liniemi a masivní konstrukcí

Reprezentativní stoly do kanceláře i jednací místnosti

Kancelářský nábytek KYO se vyznačuje rovnými liniemi a robustní konstrukcí se 70 mm silnými stolovými deskami. Stoly v sobě kombinují klasické a moderní materiály a možnosti povrchové úpravy odpovídají nejvyšší úrovni této modelové řady. Na výběr je dýha, matný i lesklý lak, cement, obšívání kůží nebo koženkou a také sklo vč. úpravy no-print zamezující vzniku viditelných otisků prstů na skleněné desce. Kromě pracovních a jednacích stolů zahrnuje řada Kyo i elegantní skříně, knihovny a kontejnery.

Charakteristické jsou jednoduché tvary základních prvků, které lze různě kombinovat. Výsledná kompozice může být výrazně oživena kombinací různých barev a povrchů, kromě tří typů dýhy je to 20 odstínů matného laku a 9 odstínů lesklého laku.

Stoly Kyo mají 70 mm silnou desku, která je uvnitř převážně dutá, zpevněná voštinami a vyztužená ocelovými prvky. Díky tomu působí stoly velmi masivně, mají dostatečnou pevnost, ale jejich hmotnost není nijak extrémní. Základním prvek představuje hlavní pracovní deska o rozměrech 180×100 cm, která může být osazena různými typy podnoží na pravé i levé straně. Může to být noha plná desková s hloubkou 14 nebo 52 cm, další možností jsou klasické obdélníkové nohy v rozích stolu, nosný kontejner či otevřená knihovna a také velmi originální designové řešení se skleněnýma nohama.

typy stolových podnoží Kyo

Typy stolových podnoží Kyo

Manažerské stoly s nastavitelnou výškou

Jednou z posledních inovací manažerského nábytku Kyo jsou přídavné stoly s nastavitelnou výškou. Elegantní podnož ukrývající moderní elektrický pohon slouží zároveň jako noha hlavní pracovní desky, připojena může být z levé nebo pravé strany pod úhlem 0°, 30° nebo 90°. V prvním případě vzniká rovná stolová sestava, druhou možností je napojení šikmo a poslení možnost dává vzniknout stolové sestavě tvaru „L“.

stoly Kyo s nastavitelnou výškou

Stolové sestavy Kyo s nastavitelnou výškou

Deska výškově nastavitelného stolu může být obdélníková o rozměrech 120×100 cm nebo kruhová o průměru 120 cm. Desky pro přídavný stůl jsou v porovnání s hlavní pracovní deskou velmi subtilní, jejich tloušťka činí pouze 12 mm, ale celá sestava je přitom velmi elegantní. Výšku stolu je možné regulovat v rozmezí 75 – 120 cm.

Kolekce KYO 2016 – video

 

KYO Light – dostupnější alternativa představená v roce 2016

Řada Kyo light je konstruována ze slabších desek o síle 60 mm a nabízí rovněž ekonomičtější melaminové povrchy. Díky tomu je výsledná cena stolových sestav citelně nižší, než u luxusního nábytku Kyo.

 
 

Fotogalerie KYO

Ke stažení