Kyo


Luxusní manažerský nábytek s rovnými liniemi a masivní konstrukcí

KYO znamená síla

Kancelářský nábytek KYO vyniká ostrými rovnými liniemi a silnými stolovými deskami a celkovou robustní konstrukcí. Stoly v sobě dokonale kombinují klasické a moderní materiály, jejichž povrchová úprava je na nejvyšší úrovni. Používá se především dýha, lak, kůže nebo sklo. Tato modelová řada zahrnuje kromě pracovních a jednacích stolů i elegantní skříně, kontejnery a police.

Kyo se vyznačuje jednoduchými rovnými tvary, které mohou být výrazně oživeny díky široké nabídce barev. Kromě několika typů dýhy je to 20 odstínů matného laku a 9 odstínů lesklého laku.

Stoly Kyo mají 70 mm silnou desku, která je uvnitř dutá, vyztužená ocelovými prvky. Díky tomu působí poměrně masivně, ale zároveň jsou lehké a dostatečně pevné.

Kyo Olmo

Kancelářský nábytek Kyo Olmo

Kancelářský nábytek Kyo Olmo

KYO OLMO je manažerský kancelářský nábytek vyrobený ze dřeva amerického červeného jilmu. Zachovává jeho přírodní vzhled a vyzdvihuje sílu tohoto materiálu. Pracovní deska je velmi odolná proti nárazu a mechanickému poškození, ponechává si přirozený pórovitý povrch, který umožňuje materiálu dýchat a zabraňuje kumulaci elektrostatického náboje i ulpívání prachu.

 

Nová kolekce KYO 2016 – video

 

KYO Light – dostupnější alternativa představená v roce 2016

Řada Kyo light je konstruována ze slabších desek o síle 60 mm a nabízí rovněž ekonomičtější melaminové povrchy. Díky tomu je výsledná cena stolových sestav citelně nižší, než u luxusního nábytku Kyo.

 
 

Fotogalerie KYO

Ke stažení