Han

Kancelářské stoly s hliníkovou konstrukcí

Kancelářský nábytek HAN

Elegantní stoly mnoha tváří

Řada HAN patří k nejrozsáhlejším, jak počtem prvků, tak i nabídkou materiálů a povrchových úprav. Tyto kancelářské stoly vynikají svou variabilitou a hodí se jak do manžerské kanceláře tak do open-space nebo do recepce. Han nabízí také různá řešení pro jednací místnosti. Desítky barev matného laku umožňují vytvořit nesčetné barevné kombinace, řada přídavných modulů a doplňků poskytuje nevyčerpatelné možnosti použití. Stejným nábytkem lze vybavit a materiálově odlišit recepci, běžné kanceláře, jednací a školící místnosti, kancelář ředitele nebo odpočinkovou místnost.

Lak, dýha, sklo a kůže

Hliníková konstrukce stolu může být kombinována s dřevěnou, lakovanou nebo skleněnou stolovou deskou. Vybírat lze z neuvěřitelných 26 barev matného laku a 13 barev skla. Specialitou je unikátní skleněná deska “No print glass” se saténovým povrchem, na které díky speciálně naleptané vrstvě nezůstávají viditelné otisky, a proto se výrazně zjednodušuje údržba oproti běžné skleněné desce. Dýhované povrchy mohou být nejen na desce stolu, ale můžete do nich obléci celý interiér včetně skříní a obkladů na zeď. Nabídku dostupných provedení završují stolové desky obšívané pravou kůží.

Kancelářské stoly Han mají promyšlený systém vedení kabelů a elektrifikace pracovišť, různá řešení úložných prostor, dělící a protihlukové panely i mnoho dalších praktických doplňků.

 

Fotogalerie HAN

 

Ke stažení

[wpdm_file id=1]