Anyware


Manažerské kancelářské stoly a systém pracovišť pro samostatné i open-space kanceláře

Anyware - systém kancelářských stolů

ANYWARE je rozsáhlý systém manažerských kancelářských stolů a pracovišť určený nejen pro vedoucí pracovníky a ředitele. Tento nábytek je navržený tak, aby poskytoval vysoký komfort a vytvářel harmonický pracovní interiér. Kromě toho bere v úvahu odlišné potřeby uživatelů ve smyslu prostorového rozvržení a technického vybavení, takže se hodí stejně dobře pro kanceláře manažerů, open-space kanceláře i jednací místnosti a recepce. Pracoviště může být vybaveno odkládacími prostory, paravany i dalším příslušenstvím.

Klíčový je u těchto kancelářských stolů prvek spojující nohu s obvodovým rámem. Spojovací element s jedním šroubem je výsledkem cíleného vývoje a propůjčuje stolu lehkost a eleganci i velmi snadnou a rychlou montáž. Dalším specifickým prvkem je kapkovitý průřez stolových nohou, dodávající lehkost a eleganci.

Celý systém zahrnuje řadu modulů s různými rozměry, aby bylo možné vytvořit ideální sestavu pro každý prostor včetně velkých open-space kanceláří. Anyware je dokonale připraven pro spojení s moderní kancelářskou technikou, takže je možné snadno integrovat různé multimediální technologie i vedení kabelů. Předností je rovněž možnost jednoduché rekonfigurace stávajících kompozic.

Barevná škála zahrnuje bílý matný lak nebo titanový design pro kovové části, a také celou řadu barev a dekorů pro stolové desky. Díky tomu je možné vytvořit nepřeberné množství personalizací.

Manažerské kancelářské stoly Anyware jsou kompatibilní s řadou dalších prvků z ostatních modelových řad. Vhodně je doplňuje např. úložný systém MORE, který zahrnuje různé skříně, knihovny, kontejnery a police.

 

Ke stažení

[wpdm_file id=11]

Fotogalerie ANYWARE