Kyo


Masivní jednací stoly a nábytek do zasedací místnosti

Jednací nábytek KYO

Jednací stoly Kyo se vyznačují jednoduchým designem, masivní stolovou deskou, rovnými liniemi i širokou nabídkou materiálů a barevných možností. Jednací místnost je klíčovým místem každé společnosti. Právě zde probíhají důležitá jednání mezi dodavateli a zákazníky, a proto je velmi důležité, aby byl tento prostor přívětivý, pohodlný a funkční.

Velmi zajímavým prvkem stolu Kyo je dvojitá skleněná noha, která podpírá desku a zároveň slouží jako prostor pro vedení kabeláže. Pro velké stolové sestavy se pak používají centrální kovové nohy z nerezové oceli. Je možné vytvořit jednací stůl o různých rozměrech, například stůl o velikosti 384 x 209 cm pro 12 až 14 osob. Dýhovaná stolová deska v provedení Ebano v kombinaci s lesklým lakem nohou propůjčuje rafinovanou eleganci každému prostoru.

Desky jednacích stolů Kyo používají technologii “honeycomb” – uvnitř jsou duté s vyztužením ve stylu včelích pláství a povrch je potažen speciální tuhou pryskyřicí Crystalplant®. Díky tomu jsou lehké a současně velmi pevné.

Kyo je vhodné především pro reprezentativní kanceláře a interiéry.

 

Ke stažení

[wpdm_file id=12]

Fotogalerie KYO meeting