Han

Reprezentativní jednací stoly s maximální mírou personalizace

Jednací stoly HAN

Kancelářský nábytek Han je rafinovaný a elegantní a nabízí celou řadu různých řešení pro reprezentativní jednací a zasedací místnosti. Kolekce zahrnuje obdélníkové, čtvercové i kruhové stoly různých velikostí.

Konstrukci stolu tvoří pevný hliníkový rám, který dovoluje vyrobit velký jednací stůl bez podpěrných bodů uprostřed desky. Na druhou stranu nechybí ani možnost umístit stolovou desku na centrální podnože. Díky promyšlené konstrukci je možné sestavit libovolně dlouhý jednací stůl a zajistit ideální využití daného prostoru.

Rám a nohy stolu jsou nabízeny v několika barvách nebo velmi efektním leštěném hliníku. Vysokou míru individualizace poskytuje široký výběr stolových desek, které mohou být dýhované, lakované nebo skleněné. Specialitou je skleněná deska s úpravou „no-print“, na které nezůstávají vidět otisky rukou a prstů. U větších jednacích stolů složených z více částí je možné kombinovat různobarevné stolové desky a vytvořit tak jedinečný interiérový prvek. Na jednom z obrázků je vidět velký jednací stůl Han 520×180 cm s deskami v různých barevných odstínech laku a hliníkovým rámem.

Řešení elektrifikace a vedení kabelů je samozřejmostí. Martex nabízí pro jednací stoly Han středovou výklopnou lištu, ve které jsou ukryty zásuvky a nechybí ani komplexní systém kabelových lávek a vodičů.

Linie modelu Han dodají každému prostoru eleganci a styl a díky maximálnímu výběru barev i materiálů uspokojí všechny požadavky na personalizaci.

 

Ke stažení

[wpdm_file id=1]

Fotogalerie HAN meeting