Pracovní židle


Při výběru pracovní židle je potřeba klást důraz na komfort a kvalitu. Na pracovní židli sedíme většinu dne, proto je důležité zaměřit se na správné ergonomické vlastnosti. V naší nabídce najdete pracovní židle pro dospělé i pro děti. Vyjma klasických kancelářských židlí se zaměřujeme také na dílenské či průmyslové židle. Vybrat si můžete z několika různých variant dle svých požadavků. Nabízíme pracovní židle na kolečkách, otočné pracovní židle, několik typů područek, dvě velikosti koleček, a především široký výběr potahových materiálů (látka, koženka či pravá kůže).

  Ověřená životnost 10 let a více při každodenním používání

Ergonomické pracovní židle

Velké oblibě se těší ergonomické pracovní židle SITLAND, které podporují zdravé sezení a minimalizují rizika bolesti zad a páteře, které hrozí při dlouhém sezení v kanceláři. Sezení není samo o sobě příliš zdravé a správně vybraná židle může do jisté míry hodně ovlivnit to, zda budete mít problémy krční páteří a zády. Vhodná je dostatečná opěra v bederní části. Židle se synchronním mechanismem mají nejširší možnosti nastavení a vyznačují se velmi dobrými ergonomickými vlastnosti. Židle mohu být vybaveny posuvem sedáku, nezávislým nastavením sklonu sedáku, výškově nastavitelným opěradlem či různými typy područek podle vašich potřeb.

Pracovní židle na kolečkách

Pracovní židle na kolečkách jsou velmi praktické. Umožňují vám snadné přemístění. Většina zákazníků vybírá pracovní židle tak, aby splňovaly veškeré požadavky komfortu. K dispozici jsou také otočné pracovní židle, zvýšená pracovní židle a samozřejmě židle bez koleček, které zajistí lepší stabilitu.

V nabídce je také zvýšená pracovní židle s kluzáky určená do provozů se zvýšenou pracovní deskou. Pro lidi pracující ve výrobních provozech přinášíme také praktické průmyslové pracovní židle, které jsou jednoduché a pohodlné. Na své si přijde skutečně každý.
Naše židle jsou odolné a mohou vám sloužit 10 i více let. Ať už tedy sháníte židli do kanceláře, dětského pokojíčku, k šicímu stroji nebo do dílny, na nás se můžete vždy spolehnout. Na všechny modely poskytujeme záruku 5 let