Jednací židle

jednací židle Unimesh

Firemní schůzky, porady a dlouhá jednání, přesně pro tyto události jsou určeny kancelářské jednací židle Sitland, které doplňují kolekci manažerských a pracovních židlí do kanceláře. Důraz je kladen nejen na dostatečný komfort, ale také na design. Vybavte své zasedačky a kancelářské prostory jednacími židlemi té nejvyšší kvality. V našem sortimentu najdete jednoduché modely, ale také luxusní čalouněná křesla. Na značku Sitland se můžete 100% spolehnout.

Kancelářská jednací židle z kovové konstrukce

Nejrozšířenější jsou bezpochyby kovové jednací židle, které vynikají stabilitou, jednoduchostí a různorodostí. Výhodou kovových židlí je především kvalita a dlouhá životnost. Dodají vašim kancelářským prostorám tu správnou jiskru, a navíc se na ně můžete vždy plně spolehnout. Jistě oceníte také jejich stabilitu a vysokou nosnost.

Provedení kovových částí je variabilní a můžete si vybrat z černé, šedé či práškové barvy nebo zvolit chrom.

Jednací židle do kanceláře podle vašich představ

Každý zákazník má trochu jiné představy o tom, jak by měly kancelářské židle vypadat. Vždy záleží na zařízení vašeho interiéru, cenových možnostech i konkrétnímu účelu. Do zasedací místnosti se obvykle využívají kovové jednací židle s pružným ergonomickým opěradlem. Můžete vybrat pevné židle nebo na kolečkách. Výhodou je, že nezaberou mnoho místa, a navíc poskytnou potřebný komfort i na delší jednání či školení.

Samostatnou kapitolu tvoří luxusní jednací křesla, která jsou vhodná zejména do vkusně zařízených kanceláří nebo menších zasedacích místností. Tato křesla vynikají elegancí a mimořádným komfortem. Jsou propracovaná do nejmenšího detailu. Jejich reprezentativní vzhled je bezpochyby největší předností. Čalounění nabízíme látkové, koženkové, kožené nebo můžete zvolit síťovinu.

Pokud máte rádi barvy, pak můžeme doporučit například zelenou jednací židli, která působí velmi vkusně, a hlavně zelená barva podporuje dobrou náladu. Velmi pěkně působí také žluté či červené konferenční židle. Záleží jen na vás, zda dáte přednost tlumeným

zaruka-5-letodstínům, nebo vsadíte na výraznější barvy.

Na všechny kancelářské židle a pohovky poskytujeme prodlouženou záruku 5 let. A jaký vybrat tvar konferenčních jednacích židlí? Nabízíme konstrukci tvaru C neboli visitor. Dále pak klasické řešení se čtyřmi nohami a na pomyslné špičce ledovce stojí otočné jednací židle na centrální noze, které mohou být vybaveny mechanismem pro natočení sedáku do původní polohy čelem ke stolu nebo pístem pro nastavení výšky.