Kancelářské židle


Kancelářské židle a manažerská křesla SITLAND

DESIGN – ERGONOMIE – KVALITA

 

kancelarske zidle animaceKancelářská židle je pracovní nástroj, který může zlepšit či naopak zhoršit pracovní výkonnost svého uživatele, v horším případě pak negativně působit na jeho zdraví. Z tohoto důvodu není dobré výběr nové kancelářské židle podceňovat, ale vyplatí se věnovat mu náležitou pozornost.

Italský výrobce SITLAND má velmi široké portfolio zahrnující pracovní židle i exkluzivní manažerská křesla, jednací židle s řadou různých provedení, konferenční židle, kancelářské pohovky a sezení do vstupních hal a čekáren. K hlavním přednostem patří velmi kvalitní zpracování a neotřelý design, použití řady originálních technických řešení z vlastního vývoje a také životnost více než 10 let. To vše zastřešuje 5-letá záruka.

zaruka-5-letFilozofií tohoto výobce je spojovat funkčnost, formu a kvalitu do jednoho celku a vyrábět ve všech směrech kvalitní sedací nábytek. Sitland má vlastní vývojové oddělení a díky tomu přináší na trh výrobky s inovativní a jedinečnou technologií i originálním designem. Důkazem vysoké úrovně je ocenění několika výrobků prestižními cenami (viz. Ocenění) i řada každoročně představovaných novinek.

Naším cílem je nabízet kvalitní kancelářské židle, které zpříjemní život.

 

Kolekce / řady

 

logo-Sitland

SITLAND – základní řada zahrnující kancelářské židle střední a vyšší třídy i originální designové modely. Jsou zde ergonomické židle pro každodenní práci u PC se širokými možnostmi nastavení, manažerská křesla orientovaná na design a špičkovou kvalitu zpracování i materiálů, pohodlné reprezentativní jednací židle i zajímavé pohovky a lounge sezení.

Rozsáhlý výběr potahových materiálů, povrchových úprav i volitelné výbavy (posuv sedáku, bederní opěrka, podhlavník, různé typy područek apod.) poskytuje nepřeberné možnosti individualizace a přizpůsobení potřebám a preferencím uživatele.

sitland-restart

RESTART – ekonomické kancelářské židle. Tato řada vznikla jako odpověď na rostoucí poptávku po levnějších židlích následkem celosvětové krize. U vybraných modelů ze základní řady bylo zjednodušeno či pozměněno celkové konstrukční provední s ohledem na úsporu výrobních nákladů, avšak při zachování stávající kvality a životnosti. Díky tomu se podařilo dosáhnout snížení prodejních cen a v současnosti jsou tyto židle nejprodávanější.

Stejně jako v základní řadě i zde jsou židle pracovní, manažerské, jednací a také několik pohovek. Kvalitu podtrhuje ZÁRUKA 5 let, která se vztahuje na všechny židle Sitland.

 

Možnost vyzkoušení kancelářských židlí v naší prodejně v Praze

Správný výběr kancelářské židle vyžaduje osobní vyzkoušení a nelze jej dost dobře udělat od počítače přes internet. Je nutné vzít v úvahu několik aspektů, zejména pak výšku, resp. postavu uživatele, způsob práce a obvyklou délku každodenního sezení. Samozřejmě existují i další hlediska a také rozličné požadavky uživatelů, které je nutno vzít v úvahu. Personál naší pražské Prodejny je odborně vyškolený umí s výběrem vhodné kancelářské židle pomoci – neváhejte nás navštívit na adrese Chlumova 26, Praha 3 – Žižkov.

 

SORTIMENT

360 foto

3D fotografie s možností natočení židle v rozsahu 360° a pětinásobným přiblížením u označených židlí.

 

 

Možnost vyzkoušení židlí v naší prodejně V PRAZE
ZÁRUKA 5 LET