Kategorie: MARTEX

Katalogy a ceníky MARTEX ke stažení


Aktuální katalog moderního kancelářského nábytku kolekce BIBLOS ke stažení. Tato kolekce nábytku do kanceláře nabízí knihovny a úložné kancelářské systémy. Biblos je variabilní úložný systém stavebnicového typu.

Katalog BIBLOS


Aktuální katalog moderního kancelářského nábytku kolekce Nucleo ke stažení. Řada moderního, designově propracovaného  kancelářského nábytku do pracovních i společných prostor, jednacích místností, odpočinkových zón, vstupních hal a čekáren.

Katalog NUCLEO


Aktuální katalog designových kancelářských stolů  řady Agile ke stažení. Naleznete v něm rozsáhlou kolekci manažerských stolů, spojených stolů s více pracovními místy (tzv. bench) a samozřejmě stoly jednací.

Katalog AGILEAktuální katalog kancelářského nábytku Martex Galaxy ke stažení nabízí rozsáhlou kolekci kancelářských skříní a knihoven, ale i úložných systémů, která mohou být kombinovány s kteroukoli řadou kancelářských stolů Martex.

Katalog GALAXY


Aktuální katalog designového kancelářského nábytku KYO LIGHT ke stažení, nabízí rozsáhlou kolekci od kancelářských stolů po profesionální řešení pro konferenční a jednací místnosti včetně přípravy pro elektrifikaci a připojení audiovizuální techniky.

Katalog KYO LIGHT


Kancelářský nábytek Yard a Pigreco – katalog ke stažení Aktuální katalog praktického kancelářského nábytku Workspaces  ke stažení nabízí rozsáhlou kolekci kancelářských stolů a pracovišť pro všechny typy a velikosti kanceláří.  

Katalog WORKSPACES