Proč nekupovat levné kancelářské židle


Luxusní kancelářská křesla

Hledáte-li luxusní kancelářské křeslo, pak jste u nás správně. Značka Sitland to je synonymum kvality a elegance. Všechny produkty jsou velmi odolné a jdou ruku v ruce s aktuálními trendy. Pokud zařizujete reprezentativní kancelář, pak je potřeba zvolit opravdu vkusný a elegantní nábytek. Dáme vám pár tipů, se kterými rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Nechte se inspirovat.

Luxusní manažerské-křeslo-SitIt

Luxusní manažerské-křeslo-SitIt

Sit It vás budou reprezentovat

Skutečně reprezentativním nábytkem jsou kancelářské židle Sit It. Italská elegance ve spojení s leštěnými kovy a kvalitní kůží je 100% zárukou vaší spokojenosti. Tato kancelářská křesla působí skutečně dokonale, a hlavně jsou velmi pohodlná. Můžete si vybrat z několika barevných variací podle svých preferencí. Ovšem nejoblíbenější zůstává nepochybně černá. Promyšlené řešení nabízí kromě jiného polstrování sedáku a opěráku polyuretanovou pěnou různých hustot, které vám zajistí maximální komfort. Vzhledem ke své konstrukci mají tato křesla mechanismus multiblok, který umožňuje odblokování židle s možností houpání, nebo naopak aretaci v pěti pozicích.

Spirit – sázka na jistotu

 

Ergonomické křeslo Spirit

Ergonomické křeslo Spirit

Velmi pěkné je také manažerské křeslo Spirit. Opěradlo uchycené v jednom místě kopíruje menší pohyby zad, které jsou obvyklé při administrativní práci v kanceláři a tím zajistí pohodlí a eliminuje bolesti pohybového aparátu. Vybrat si lze hned ze tří variant podle toho, kam je židle určena – Executive do ředitelské kanceláře, Manager pro běžná pracoviště a Meeting do jednací místnosti. Samozřejmostí je synchronní mechanismus či výškově nastavitelná bederní opěrka, které dále doplňuje nezávislý posuv a náklon sedáku. Spirit je tedy moderní ergonomická židle je vhodná k celodennímu sezení v kanceláři.

 

 

 

 

 

 

Proč luxusní křesla?

Luxus může mít mnoho podob. Obecně lze říci, že kvalita a luxus mají hodně společného. Důležitý ovšem není pouze materiál, ale také konstrukční řešení i samotný design. Zaměřujeme se na značku Sitland, která nám zajišťuje to nejlepší. Navíc italský styl je líbivý a z módy jen tak nevyjde.