Kancelářské židle s područkami a bez područek

Kancelářské židle s područkami a bez područek

Kancelářské židle a křesla tvoří nedílnou součást kancelářských prostor. Při jejich volbě hraje významnou roli hned několik kritérií. Jedním z nich je skutečnost, zda má židle područky či nikoliv. Obě varianty mají své výhody i nevýhody. Jaké?

Kancelářské židle s područkami

Koupi kancelářské židle nejde podceňovat, neboť na ní strávíme hodně času. Je tedy potřeba vzít v úvahu doslova každý detail. Kancelářské židle s područkami najdete v naší nabídce v bohatém zastoupení. Výškově nastavitelné područky vám umožní pohodlné opření rukou a tím zvyšují komfort při práci. Kromě nastavení výšky mohou mít područky posuvný a otočný top a díky tomu se přizpůsobí opravdu každé pracovní pozici.

Kancelářské židle bez područek

Někomu područky nevyhovují nebo je ani nepotřebuje. I v takovém případě si u nás jistě vyberete, neboť všechny pracovní židle mají područky jako volitelnou součást a v základu jsou dodávány bez područek.  

Vkusné kancelářské židle skvěle doplní každý interiér
Vkusné kancelářské židle skvěle doplní každý interiér

Židle, které vám budou maximálně vyhovovat

V naší prodejně v Praze na Žižkově si můžete vybrat nejen židli do kanceláře, ale také dětské židle, manažerská křesla, jednací židle či konferenční židle. Zaměřujeme se na velmi kvalitní kancelářské židle značky SITLAND, které splňují ta nejpřísnější kritéria. Během práce se tak budete cítit pohodlně, a především si nebudete ničit záda. Pokud si nejste jistí, zda dát přednost židlím s područkami nebo bez, obraťte se na nás a my vám rádi poradíme. Židle si můžete také vyzkoušet a sami si tak říci, co je pro vás pohodlnější.

Kancelářské židle s područkami a bez područek
Područky pracovních kancelářských židlí lze snadno sundat

Kancelářská židle musí být nejen komfortní, ale také dobře vypadat. Je to přeci vaše vizitka. Měla by ladit k pracovnímu interiéru. Věříme, že si v naší nabídce vyberete tu pravou podle svých představ. A nezapomeňte, že kromě židlí prodáváme také kancelářské stoly a pohovky. Společně vybavíme vaši kancelář přesně tak, jak budete požadovat.

► Prohlédněte si celou naši nabídku kancelářských židlí ◄