Dětský pokoj Jimmy pro kluka a dětský pokoj Snow pro holčičku


Každý si myslí, že zařizovat dětský pokojíček dá pořádnou práci! Ovšem nemusí tomu tak být, když popustíte uzdu své fantazii. Navíc dnes máte k dostání celé sestavy dětských pokojíčků, u kterých již nic kombinovat nemusíte. V našem e-shopu tvoje-matrace.cz také máte na výběr z nepřeberného množství dětských pokojů. Výborná na nich je skutečnost, že pokojíček nemusíte pořizovat jako celek, nýbrž si vybrat pouze ty díly, které se vám hodí. Každý rodič ví, že dětský pokoj je pro děti nanejvýš důležitý. Avšak když máte doma holku a kluka, musíte myslet na představy obou. Je jasné, že to co by se líbilo klukovi, zas nemusí být podle představ holčičky a naopak. Proto, když máte dostatek místa, nejlépe dva volné pokoje, je úplně nejlepší zařídit každému pokojíček v jiném stylu a přesně podle jeho představ. V našem e-shopu máme plno sestav jak pro kluky, tak i dětské pokoje pro holky, stačí si tak jen vybrat. Vřele můžeme doporučit sestavu s označením Jimmy pro kluka a dětský pokoj Snow pro holčičku! Pojďme se podívat na jejich výhody!

01Pokojíček s názvem Jimmy se svým designem hodí spíše pro kluka, ovšem nikde není napsáno, že si ho nemůže zalíbit i holka. Pokojíček Jimmy nabízí barevné provedení Dub Sonoma šedý/Šedý mat. V této sestavě najdete dětskou postel s úložným prostorem ve spodní části. To ocení nejen maminky, ale hlavně malé děti, které si tam mohou ukládat své poklady. Postel je dodávána bez roštu a matrace, ovšem obě chybějící části u nás také zakoupíte. Další součástí sestavy je jednoduchý ale prostorný psací stůl se čtyřmi praktickými šuplíky. Prostornou šatní skříň ocení hlavně maminky. K uložení všech potřebných dětských věcí skříň nabízí tři uzavřené úložné prostory a dva šuplíky ve spodní části. K praktičnosti celého dětského pokojíčku přispěje i podlouhlá police a regál s otevřenými policemi a dvěma šuplíky. K šedé a matné barvě dětského nábytku Jimmy se skvěle hodí zelená! Tu můžete zvolit na natření stěn i formou doplňků. Jsme si jisti, že v dětském pokojíčku Jimmy se bude skvěle cítit nejeden kluk!

02I holčičky však potřebují prostor a místo pro své dobrodružství. A právě dětský pokoj Snow 3 nabízí útulné místo pro nejrůznější hry. Pokojíček má bílé matné provedení a tak jej lze kombinovat s nejrůznějšími barvami stěn, koberců, záclon a dalších doplňků. Bílá barva patří mezi ty něžné a romantické a je oceňována hlavně mezi holčičkami. Pokojíček Snow 3, tak jak jej vidíte na obrázku se skládá z postele, nočního stolku, dvou komod, šatní skříně, regálu, dvou poliček a samozřejmě tolik potřebného dětského psacího stolu. Jak vidíte na obrázku, pokojíček obsahuje velké množství nábytku, a proto je tato sestava vhodná do větších prostor. Ovšem ani malé pokojíčky nemusí být o nábytek Snow ochuzeny. Opět si můžete vybrat pouze ty díly, které se vám hodí nebo vlezou do místnosti.

Bílá barva a mnoho úložného prostoru podtrhuje ráz holčičího pokojíčku, neboť jsou to právě holčičky, které potřebují více a více úložného prostoru. Mají totiž spoustu oblečení a parádivých cetek, které se přeci nemohou válet jen tak po zemi! A ještě jedna věc! Holčičky milují řád a pořádek!