Akustické panely O!Bubble


Lehké protihlukové panely určené pro lepení na zeď

Základ akustického panelu O!Bubble tvoří pružná nehořlavá pěna, která je vyráběna bez použití jakýchkoli prchavých rozpouštědel. Povrch panelu je pokrytý nylonovými mikrovlákny, která na dotek působí podobně, jako měkký semiš. Kolekce obahuje 15 tvarů / velikostí, přičemž základní tvary jsoua k dispozici ve třech tloušťkách 20 mm / 35 mm / 50 mm. Barevná škála je velmi široká, na výběr je 42 různých barev, takže kromě zlepšení akustického komfortu mohou panely sloužit i jako dekorace.

Řez akustickým panelem O!Buble

Instalace se provádí lepením na stěnu či na strop bez nutnosti vrtání, takže je poměrně snadná a velmi rychlá. Použití je zcela univerzální, hodí se nejen do kanceláří, ale i ostatních komerčních interiérů, veřejných prostor i bytů. Samozřejmostí je zdravotní a ekologická nezávadnost.

Přehled tvarů

Trio

Trio

Tero

Tero

Trap

Trap

Rubi

Rubi

Honey

Honey

Point

Point

Like

Like

Insignia

Insignia

Desert

Desert

Hello

Hello

Jewel

Jewel

Match

Match

Boxy

Boxy

Birdy

Birdy

Braid

Braid

 

Celkem 15 typů zahrnuje základní tvary jako čtverec, kruh, trojúhelník či lichoběžník. Akustické panely mohou mít v celém průřezu stejnou tlošťku nebo jsou tvarované tak, že se jejich průžez směrem k okrajům zmenšuje. Díky tomu tvoří panely na stěně plastický dekor, který efektivně omezuje nežádoucí hluk.

Vzorník barev

Vzorník barev pro akustické panely O-Bubble

Vzorník barev

Akustické panely O!Bubble – fotogalerie

 

Soubory ke stažení

Akustické panely O!Bubble – katalog 2017

Akustické panely O!Bubble – příklady sestav

O!Bubble assembly instructions EN