Akustické panely O!Bubble


Lehké protihlukové panely určené pro lepení na zeď

Základ akustického panelu O!Bubble tvoří pružná nehořlavá pěna, která je vyráběna bez použití jakýchkoli prchavých rozpouštědel. Povrch panelu je pokrytý nylonovými mikrovlákny, která na dotek působí podobně, jako měkký semiš. Kolekce obahuje 11 tvarů / velikostí, přičemž základní tvary jsou k dispozici ve třech tloušťkách 20 mm / 35 mm / 50 mm. Barevná škála je velmi široká, na výběr je více než 50 různých barev, takže kromě zlepšení akustického komfortu mohou panely sloužit i jako dekorace. Panely lze dodat i v jiných barvách dle požadavku.

Řez akustickým panelem O!Buble

Instalace se provádí lepením na stěnu či na strop bez nutnosti vrtání, takže je poměrně snadná a velmi rychlá. Použití je zcela univerzální, hodí se nejen do kanceláří, ale i ostatních komerčních interiérů, veřejných prostor i bytů. Samozřejmostí je zdravotní a ekologická nezávadnost.

Přehled tvarů

Trio

Trio

Trap

Trap

Rubi

Rubi

Honey

Honey

Point

Point

Insignia

Insignia

Desert

Desert

Match

Match

Boxy

Boxy

Braid

Braid

 

Akustické panely jsou dodávány v různých tvarech, k základním patří čtverec, kruh, trojúhelník či lichoběžník. Panely mohou mít v celém průřezu stejnou tlošťku nebo jsou tvarované tak, že se jejich průžez směrem k okrajům zmenšuje. Díky tomu tvoří panely na stěně plastický dekor, který efektivně omezuje nežádoucí hluk.

Vzorník barev

OBubble vzornik barev

Vzorník barev pro akustické panely O!Bubble

Akustické panely O!Bubble – fotogalerie

 

Soubory ke stažení

Akustické panely O!Bubble – katalog 2017

Akustické panely O!Bubble – příklady sestav

O!Bubble assembly instructions EN