Akustické panely MDD

Akustické panely MDD 17
Akustické panely MDD

Řešení pro open-space kanceláře a jednací místnosti

K velkým neduhům open-space kanceláří a pracovišť patří zvýšený hluk, který často ztěžuje možnost soustředěné práce a koncentrace. Akustické dělicí panely pro stoly a stolové sestavy doplněné panely samostojícími mohou tento problém výrazně omezit. Univerzální systém ukotvení je vhodný pro všechny obvyklé typy stolů s deskou tloušťky max. 30 mm. 

Dělicí příčky pro stoly a pracoviště

akustické panely pro kancelářské stolyTyto panely jsou určeny pro montáž na kancelářský stůl, resp. stolovou desku, a to jak pro stoly samostatné, tak pro společná pracoviště (bench). Největší význam mají čelní dělicí příčky, které oddělují proti sobě sedící pracovníky opticky a současně akusticky. Pro maximální soukromí může být stůl vybaven bočními příčkami, takže uživatel je krytý ze 3 stran.

Čelní dělicí příčky lze využít také k dalším účelům, vybavené zapuštěným hliníkovým profilem mohou posloužit např. jako držák monitoru, různých poliček, pořadačů i jiných praktických drobností.

Samostojící akustické panely SONIC

Samostojící akustické panely SONICSamostojící panely Sonic jsou dodávány ve dvou šířkách – 60 a 80 cm a čtyřech různých výškách – 125, 145, 165 a 185 cm. Díky tomu je jejich uplatnění velmi široké, hodí se jak pro různé typy kancelářských provozů tak i pro ostatní komerční interiéry.

Charakteristickým prvkem je zip po celém obvodu panelu a subtilní kovové nožky dodávané v bílé nebo antracitové barvě. Potahovým materiálem může být látka nebo síťovina v různých barvách.

Panely splňují akustickou třídu A i požadavky na nehořlavost.

 

Potahové materiály akustických panelů

látka Nemo pro panely MDD síťovina Runner pro panely MDD

 

Akustické panely MDD – fotogalerie