Kancelářské židle


Kancelářské židle a manažerská křesla SITLAND

DESIGN – ERGONOMIE – KVALITA

 

kancelarske zidle animaceKancelářská židle je pracovní nástroj, který může zlepšit či naopak zhoršit pracovní výkonnost svého uživatele, v horším případě pak negativně působit na jeho zdraví. Z tohoto důvodu není dobré výběr nové kancelářské židle podceňovat, ale vyplatí se věnovat mu náležitou pozornost.

Italský výrobce SITLAND má velmi široké portfolio zahrnující pracovní židle exkluzivní manažerská křesla, jednací židle s řadou různých provedení, konferenční židle, kancelářské pohovkysezení do vstupních hal a čekáren. K hlavním přednostem patří velmi kvalitní zpracování a neotřelý design, použití řady originálních technických řešení z vlastního vývoje a také životnost více než 10 let. To vše zastřešuje 5-letá záruka.

zaruka-5-letFilozofií tohoto výobce je spojovat funkčnost, formu a kvalitu do jednoho celku a vyrábět ve všech směrech kvalitní sedací nábytek. Sitland má vlastní vývojové oddělení a díky tomu přináší na trh výrobky s inovativní a  jedinečnou technologií i originálním designem. Důkazem vysoké úrovně je ocenění několika výrobků prestižními cenami (viz. Ocenění) i řada každoročně představovaných novinek.

Naším cílem je nabízet kvalitní kancelářské židle, které zpříjemní život.

 

Kolekce / řady

 

logo-Sitland

SITLAND – základní řada zahrnující kancelářské židle střední a vyšší třídy i originální designové modely. Jsou zde ergonomické židle pro každodenní práci u PC se širokými možnostmi nastavení, manažerská křesla orientovaná na design a špičkovou kvalitu zpracování i materiálů, pohodlné reprezentativní jednací židle i zajímavé pohovky a lounge sezení.

Rozsáhlý výběr potahových materiálů, povrchových úprav i volitelné výbavy (posuv sedáku, bederní opěrka, podhlavník, různé typy područek apod.) poskytuje nepřeberné možnosti individualizace a přizpůsobení potřebám a preferencím uživatele.

sitland-restart

RESTART – ekonomické kancelářské židle. Tato řada vznikla jako odpověď na rostoucí poptávku po levnějších židlích následkem celosvětové krize. U vybraných modelů ze základní řady bylo zjednodušeno či pozměněno celkové konstrukční provední s ohledem na úsporu výrobních nákladů, avšak při zachování stávající kvality a životnosti. Díky tomu se podařilo dosáhnout snížení prodejních cen a v současnosti jsou tyto židle nejprodávanější.

Stejně jako v základní řadě i zde jsou židle pracovní, manažerské, jednací a také několik pohovek. Kvalitu podtrhuje ZÁRUKA 5 let, která se vztahuje na všechny židle Sitland.

 

Možnost vyzkoušení kancelářských židlí v naší prodejně v Praze

Správný výběr kancelářské židle vyžaduje osobní vyzkoušení a nelze jej dost dobře udělat od počítače přes internet. Je nutné vzít v úvahu několik aspektů, zejména pak výšku, resp. postavu uživatele, způsob práce a obvyklou délku každodenního sezení. Samozřejmě existují i další hlediska a také rozličné požadavky uživatelů, které je nutno vzít v úvahu. Personál naší pražské Prodejny je odborně vyškolený umí s výběrem vhodné kancelářské židle pomoci – neváhejte nás navštívit na adrese Chlumova 26, Praha 3 – Žižkov.

 

SORTIMENT

360 foto

3D fotografie s možností natočení židle v rozsahu 360° a pětinásobným přiblížením u označených židlí.

 

 

Možnost vyzkoušení židlí v naší prodejně V PRAZE
ZÁRUKA 5 LET